Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

X
Zakład Szklarski MIŚ
oprawa obrazów

Na piętrze w naszej Galerii Art MIŚ oferujemy bogaty wybór ram i obrazów. Na dzień dzisiejszy "Miś" dysponuje już blisko 1000 wzorów listwy obrazowej. Oprawiamy obrazy, grafikę w szkło tradycyjne i absorbujące światło, dzięki czemu nie zobaczymy odbić na szkle. Ozdobne passepartou sprawi, że oprawiany obraz zyska nowy wygląd.

kontakt: 55 233 46 25

Przejdź do galerii >>

Panorama 360

Na naszej stronie internetowej prezentujemy tylko część obrazów z olbrzymiej oferty jaką Państwu proponujemy. Możesz przynieść do nas swój obraz do oprawy, zamówić lub kupić pracę artystyczną wybranego twórcy. Dzięki wernisażom i cyklicznym wystawom organizowanym w naszej galerii, nie tylko spędzisz miło czas ale i spotkasz ciekawych ludzi, zakosztujesz doznań artystycznych. Zapraszamy na wernisaże, które odbywają się w siedzibie Galerii Art Miś przy ul Fabrycznej 22, a także do odwiedzenia naszej Galerii na piętrze.

Godziny otwarcia:

Pon - Pt 8:00 - 17:00
Sob. 9:00 - 14:00

Zakład szklarski "MIŚ" - Galeria Art Miś | tel. 55 233 46 25 | e-mail: mis@elblag.com.pl